Liceum Ogólnokształcące ze specjalnością kosmetyczną

 Liceum Ogólnokształcące „Kosmetyczne”

ZAPISZ SIĘ

W klasie o profilu „kosmetycznym” dla naszych kandydatów oferujemy dodatkowe zajęcia z zakresu podstaw kosmetyki, kreowania wizerunku, modelingu, a także możliwość ukończenia dodatkowych kursów i uzyskania kwalifikacji np. z przedłużania rzęs, stylizacji paznokci, szkolenia z masażu.

W cyklu kształcenia nasi uczniowie zapoznają się z różnego rodzaju zabiegami pielęgnacyjnymi na twarz, szyję i dekolt, a także uczą się jak wykonywać zabiegi pielęgnacyjne na dłonie np. peeling parafinowy. Uczestniczą w szkoleniach kosmetycznych np. z zakresu eksoliacji kwasami z firmą NOREL, na których produktach ćwiczą na zajęciach.

Młodzież ucząca się w naszej szkole ma zapewniony wysoki poziom zajęć edukacyjnych spełniających wymagania maturalne, a także ma zwiększoną liczbę godzin z języka angielskiego (w klasie I-5h, w II i IV - 6h, a w III klasie - 7h w tygodniu) oraz biologii (w klasie I i III-3h, w II i IV - 4h w tygodniu). W  Liceum Ogólnokształcącym nauka trwa 4 lata.

Wpisowe 50zł, czesne za szkołę 140 zł/miesięcznie (dla osób posiadających Kartę Dużej Rodziny obowiązują zniżki we wpłatach czesnego).

Serdecznie zapraszamy!

ZAPISZ SIĘ