CISCO Networking Academy

Uczniowie naszej szkoły mają szeroki wachlarz możliwości dla swojego rozwoju. Dzięki temu że nasza szkoła jest również Lokalną Akademią Sieci Komputerowych należącą do programu Cisco CCNA, uczniowie mają możliwość rozwoju swoich kompetencji IT na kursach IT Essentials I CCNA.  

W tym tygodniu grupa naszych uczniów potwierdziła swoją wiedzę z zakresu montażu, serwisowania i administrowania komputerami osobistymi zdobywając międzynarodowy certyfikat IT Essentials. Czterech uczniów uzyskało ponadprzeciętny wynik i dodatkowo otrzymali również list gratulacyjny Prezesa Cisco.

Każdy kurs w którym uczestniczą nasi uczniowie to wiedza która staje się ich atutem, ale musimy pamiętać że takie kursy to również sygnał dla przyszłego pracodawcy mówiący że absolwent jest solidny, zorganizowany i wytrwały, ponieważ musiał się poświęcić aby poza lekcjami zrobić coś więcej dla swojego wykształcenia.

Zachęcamy wszystkich naszych obecnych i przyszłych uczniów do zaangażowania i aktywnego uczestnictwa w zajęciach Akademii Cisco. Niech dodatkową zachętą będzie fakt, że wszystkie kursy Akademii Cisco w naszej szkole są oferowane naszym uczniom za darmo, co nie jest standardem, a kursy w ośrodkach zewnętrznych są bardzo drogie.