Liceum Ogólnokształcące "Kosmetyczne"

Do tej pory w Liceum Ogólnokształcącym nasi uczniowie mogli kształcić się na profilu „mundurowym”. W roku szkolnym 2019/2020 dodatkowo uruchomiony zostanie profil „kosmetyczny”.

Młodzież ucząca się w naszej szkole ma zapewniony wysoki poziom zajęć edukacyjnych spełniających wymagania maturalne, a także ma zwiększoną liczbę godzin z języka angielskiego (9h w tygodniu) oraz biologii lub geografii (6h w tygodniu). W tym roku nastąpi tzw. podwójny nabór, w związku z tym uczniowie kończący Gimnazjum w Liceum Ogólnokształcącym będą kształcić się 3 lata, natomiast uczniowie po Szkole Podstawowej 4 lata.

Wpisowe 50zł, czesne za szkołę 120 zł/miesięcznie (dla osób posiadających Kartę Dużej Rodziny obowiązują zniżki we wpłatach czesnego).

 

Liceum Ogólnokształcące „Kosmetyczne” - Nowość w naszej szkole!!

W klasie o profilu „kosmetycznym” dla naszych kandydatów oferujemy dodatkowe zajęcia z zakresu podstaw kosmetyki, kreowania wizerunku, modelingu, a także możliwość ukończenia dodatkowych kursów i uzyskania kwalifikacji np. z przedłużania rzęs, stylizacji paznokci, szkolenia z masażu.