WARSZTATY PLASTYCZNE DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH W SIEDZIBIE CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO ZAKŁADU DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W BYTOMIU PRZY UL. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH 6 .

17.11.2011

Ogłoszenie

 

  

Warsztaty Plastyczne Dla Młodzieży i Dorosłych W Siedzibie Centrum Kształcenia Zawodowego Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Bytomiu Przy Ul. Powstańców Śląskich 6 .

 

 

Rozpoczęcie zajęć – 16 stycznia 2012

 

 

Liceum Plastyczne w Bytomiu uruchamia już po raz drugi Warsztaty Plastyczne dla młodzieży . W tym roku oferta rozszerzona została o możliwość udziału w zajęciach - Dorosłych chcących rozwijać swój talent i zainteresowania plastyczne.

 

WARSZTATY ROZPOCZNĄ SIĘ 16 STYCZNIA 2012 r. o godzinie 16:00 I ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ W BYTOMIU PRZY UL.POWSTAŃCÓW ŚL 6.

 

 

Zapraszamy do miłego i pożytecznego spędzania czasu w towarzystwie ciekawych ludzi, z którymi można będzie realizować swoje artystyczne pasje w zakresie :

 

1.      Rysunku

2.      Malarstwa

3.      Rzeźby

4.      Różnych technik dekoracyjnych przydatnych w codziennym otoczeniu

5.      Nauka dekorowania i aranżowania mieszkań (dobór kolorów)

6.      Nauka filcowania wełny na mokro i sucho.

 

Wykonywanie różnych elementów dekoracyjnych i użytkowych z własnoręcznie ufilcowanej wełny (broszki, wisiory, szale, torebki i inne przedmioty).

Zajęcia te, są nie tylko źródłem przyjemności estetycznych ale rozwijają wyobraźnię, pomysłowość ,dają radość tworzenia, pozwalają wyrażać siebie poprzez swoją kreatywność i łączą z innymi ludźmi o podobnych zainteresowaniach. Wzmacniają przy tym poczucie własnej wartości.

Mają charakter pracy i zabawy twórczej.

  

Koszt czterech zajęć w miesiącu 100zł.